Makale Yazarak Para Kazan


Para Kazanma

Milyonlarca internet sitesi yarıştığı günümüz internet dünyasında özgün içerik üreten internet siteler öne çıkıyor. İşe yarayan ilgi çeken özgün içerik üretmek kolay değil bilgi beceri istiyor.
İşte bu rekabet ortamında öne çıkmak isteyen İnternet siteleri özgün makale yazdırmak için yazarlar arıyor. Kalemine güvenen bir konuda bilgi sahibiyseniz işte bu güzel fırsat… Siz de internet sitelerine makale yazıp para kazanabilirsiniz. Buraya kadar kulağa çok kolay geliyor ama bazı zorlukları da var. İnternet sitelerine yazılan yazıların amacı arama motorlarında yapılan aramalarda üstte çıkarak siteye hit kazandırmaktır dolayısıyla yazının özellikle Google arama kriterlerine uygun olmalıdır.

Makale Yazarak Para Kazanma Nasıl Olur?

Öncelikle makale konusu seçerken dikkat etmeniz gereken husus Google’de yüksek aranma sayısı olup olmamasıdır yine paralel olarak makale başlığını seçerken de bu kritere uygun seçmelisin. Makaleyi yazarken bir kelimeyi veya kelime gurubunu hedefleyin. Aşırı abartmamak kaydıyla yazıda hedeflediğiniz kelime veya kelime gurubunu 3-4 defa geçirin. Ancak anlamsız tekrarlar yazınızı spam olarak gösterebilir bu konuda dikkatli olun. Google’da çok aranan bir konuyu seçip makale yazmaya başladığınızda öncelikle ilk dikkat edeceğiniz konu yazım ve imla kurallarına uymak olmalı. Makaleniz çok kısa olmasın en az 200-300 kelime olursa bu makalenizin kalitesi açısından iyi olacaktır.

İnternetten Para Kazanmak

Güzel özgün bir makale yazdınız artık sıra makalenizi internet sitelerine satmanız gerekiyor. Size önerim tek bir makaleyle piyasa çıkmayın en az 10-15 makaleniz olsun. Şimdi sabırsızlanıyorsunuz makalemi nasıl satacağım diye soruyorsunuz. Makale alım satım konusunda faaliyet gösteren siteler olduğu web master sitelerinde makale alım satım bölümlerinde makale alım ilanları mevcut bu siteleri takip ederek. Makalenizi satabilirsiniz. Makale fiyatları konuya, yazara, kelime sayısına göre değişmektedir. Makalenizi satarken piyasa koşullarını iyi araştırmanızda fayda var. Bu arada makale yazdırmak isteyen site sahiplerinin ilanlarını takip ederek onların siparişlerine uygun sipariş makaleler de yazabilirsiniz.

Kalemi güçlü olan ve dünyayı takip eden yazarlar makale yazarlığından iyi para kazanabilir bu tamamen sizin yeteneğinize ve çalışma azmine kalmış iyi çalışmalar ve bol kazançlar diliyoruz.

© Copyright 2019 - 2023 ParaKazan-1.com- All Rights Reserved

This page was created with Mobirise